Біля вікна або проходу?
Більшість пасажирів автобуса Україна – Чехія вибирають місце біля вікна заради красивих пейзажів. Крім того, поверхня вікна дає можливість схилити до нього голову і поспати. Звичайно, вночі красот ще не видно, але вигнута шия через півгодини починає текти, тому всі переваги віконного сидіння можуть бути незначними. Але біля проходу у вас буде більше місця і навіть ви зможете витягнути ноги.
Спереду чи ззаду?
Передні сидіння найбільш зручні: часто є спеціальний столик, який можна використовувати за призначенням, або накидати на нього ноги під час сну. На жаль, ці місця не завжди є в продажу – вони йдуть до супроводжуючого або другому водієві. Пам’ятайте, що на самих задніх сидіннях не можна відкидати спинку, там більше тряски і часто там жарко через близьке розташування двигуна. Але часто для цієї «п’ятірки» продається всього 2 або 3 місця, тому там просторіше. Посередині салону може дути з другої вхідні двері, адже на зупинках вона завжди відкрита. Але в деяких моделях пасажирського транспортного автобуса «Без кордонів» в сидіннях зліва відразу за вхідними дверима більше місця для ніжок і є додатковий столик (як на передніх сидіннях).
Поруч чоловік або жінка?
Якщо в автобусі немає нумерації сидінь або вільних місць і можна вибрати, де сісти, то в першу чергу оцінюють загальну адекватність попутника, а потім і його розміри. Сидіти всю ніч поруч з тілом, що сидить на півтора сидінні, можна тільки побажати ворогові. А стать – справа смаку.
Вдалої подорожі до Чехії та назад в Україну!